Uzaktan Canlı Eğitim
Uzaktan Canlı Eğitim

Günümüzde toplumların rekabet güçlerini ve gelişmişlik düzeylerini belirleyen en belirleyici unsur bilgidir. Her alanda bilişim teknolojileri kullanılarak insan kaynaklarının geliştirilmesi ve hayat boyu eğitim ve eğitime yapılan yatırım öncelikli olarak önem taşımaktadır. Internet ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler klasik öğretim metotlarının değişimine de olanak tanımıştır. Uzaktan eğitim, geleneksel yöntemlerle çözülemeyen eğitim sorunlarının çözüm arayışlarından biri olması, sağladığı olanak ve esneklikler nedeniyle günümüzde popüler bir eğitim sistemidir. 


Eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodu olan Uzaktan Eğitim’de, eğitmen sizden farklı bir mekanda ders verirken, öğrenciler isterlerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan ve hatta farklı il ve ülkelerden eğitime katılabilirler.


Gerçek bir sınıftan farkı olmayan online dersliklerimizde parmak kaldırabilir, soru sorabilir, derse katılabilirsiniz. Kısacası kusursuz bir eğitim deneyimi için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı internet bağlantınızın olduğu her yerde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuz sayesinde istediğiniz yerden eğitim alabilirsiniz.


Bir İnsan Gelişim Akademisi hızla gelişen ve değişen eğitim sektöründe bireylerin ve kurumların gelişimine, mekandan ve zamandan bağımsız olarak uygun teknolojik alt yapısı, alanında uzman eğitmen kadrosuyla uzaktan eğitim metodu ile katkı sağlamak amacıyla online eğitimler vermektedir.


MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK , CISCO, Corel, SolidWorks, Sta4-CAD, Graphisoft gibi iş ortaklarının Yetkili Eğitim Merkezi olan Bir İnsan Gelişim Akademisi, bu yetkinlikler ile eğitimde kalite konusunda gücüne güç katarak mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı da sunmaktadır.


Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bir İnsan Gelişim Akademisi, Uzaktan eğitim metodu ile daha çok kişiyi bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.


Online eğitim metodunu tercih eden kursiyer adaylarımız için;


- Bilgisayar veya tablet veya akıllı telefon

- İnternet bağlantısı

- Kulaklık yeterlidir.


Bir İnsan Gelişim Akademisi; eğitim verdiği kişi ve kurumlara kalite, güven, memnuniyet, kariyer odaklılık, yenilikçilik ve öğretme garantisi prensipleriyle değer katarak 1999 yılından itibaren hizmet vermektedir. Derse katılıp, %90 online eğitimine devam ettiği halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi