ok
sık sorulan sorular;
Yazışma Teknikleri

Yazışma Teknikleri

İletişim temel bir yaşam becerisidir, doğduğumuz andan itibaren sözlerle, davranışlarla iletişim halinde oluyoruz. İş yaşamında ise yöneticilerin ve çalışanların kendilerini doğru ve etkin bir şekilde özellikle kurum içinde ve kurum dışında yazılı olarak  ifade edebilmeleri, çalıştıkları işletme veya kurumun imajını doğrudan etkilemektedir. Bu program; katılımcılara yazılı iletişimde etkinliğin sağlanmasına yardımcı olacak teknikleri içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Her kademede görev yapan çalışanlar

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; kurum içi ve kurum dışı yazılı iletişimin kuralları, kullanılacak lisan ve sözcüklerin doğru seçilmesi, etkin iletişim için gerekli olan kendini ifade etme ve sonuca ulaşma becerisi ile kişinin kendisinin ve hizmet verdiği kurumun imajını artıracak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Yazışma Teknikleri  eğitimi ile;  etkili bir yazılı iletişim için bilgi ve becerileri kazanarak kişisel farkındalığınızı artırabilecek, çalıştığınız kurum imajına olumlu katkı sağlayabileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi