ok
sık sorulan sorular;
Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Stratejik Planlama, işletmenin faaliyet alanı doğrultusunda örgüt yapısını, amaçlarını ve etkileşimlerini daha iyi anlayabilmek ve daha başarılı bir yönetim uygulaması gerçekleştirmek adına önemli bir eğitimdir.


Kimler Katılmalı?

- Yönetici Adayları

- Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bir işletmede Stratejik Planlama uygulamaları ne kadar gelişmişse, örgütsel gelişim o kadar hızlanır ve istikrar devamlılık kazanır. Programın amacı, doğru yer ve doğru zamanda doğru uygulamaları yapabilmek adına katılımcılara Stratejik Planlama becerilerini kazandırmaktır.


Kariyerinize Katkısı

Stratejik Planlama eğitimi ile planlama süreçlerini daha etkin bir şekilde organize edebilecek ve doğru iş modelini kullanmaya yönelik davranışları kazanarak,  bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi