ok
sık sorulan sorular;
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Günümüzde teknoloji ve iletişim araçlarının hızla gelişimi ile birlikte; işletmelerin iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde sektörde güçlü bir biçimde yer alabilmeleri için Sosyal Medya’yı etkili bir şekilde kullanmaları zorunlu hale gelmektedir. Böylelikle, Sosyal Medya konusunda bilgili ve yetişmiş iş gücüne ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Bu program;  sosyal medyanın öneminden yönetilmesi süreçlerine, doğru strateji belirlemeden başarılı sosyal medya uygulamalarına kadar tüm konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Pazarlama departmanlarında çalışan uzman, orta ve üst düzey yöneticiler

- Sosyal Medya uzmanı olmak isteyen tüm öğrenci ve yeni mezunlar

- Sosyal Medya alanına ilgi duyan ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen uzman, orta ve üst düzey yöneticiler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; sosyal medya platformları, sosyal medya yönetimi, strateji belirlenmesi, takibi, durum ve rekabet analizlerinin yapılmasına yönelik becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Sosyal Medya eğitimi ile;  sosyal medya süreçlerini uygulamalı olarak dünyadan ve ülkemizden başarılı örnekler ile öğrenecek, kişisel bilgi ve becerilerinizi artırarak kariyerinize katkı sağlayabileceksiniz.Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi