ok
sık sorulan sorular;
Müzakere ve İkna Becerileri

Müzakere ve İkna Becerileri

İletişimin en önemli evrelerinden biri olan müzakere ve ikna becerilerinin geliştirilerek, bireysel farklılıklara rağmen insanlar ile güvenli ilişkiler kurmak, onları ikna etmek mümkündür. Bu program; müzakerelerde gerekli becerilerin kazanılması ve bunun sonucunda insan ilişkilerindeki güvenin yaratılarak iki taraf için de kazanç sağlayan bir çözümün bulunmasına yardımcı olacak konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Yönetici ve yönetici Adayları

- Kendini üzakere ve ikna teknikleri konusunda geliştirmek isteyen kişiler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara;  kişisel ya da grup müzakerelerinde gerekli becerilerin kazanılması ve insan ilişkilerindeki güven duygusunun yaratılması; hedef odaklı müzakere ve ikna hazırlığı için sistematik bir yaklaşım benimsenmesine yardımcı olacak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Müzakere ve İkna Becerileri eğitimi ile; müzakere ve ikna yetenekleriniz gelişecek ve bu konuda karşınıza çıkacak zor durumlarda olayların üstesinden rahatlıkla gelebilecek becerileri kazanacaksınız.
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi