ok
sık sorulan sorular;
Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Yetişkin eğitimlerinin verimliliğini artırmak, katılımcıların neyi ne kadar anladığının çözümlenmesi, nasıl öğrendiği ve mesajın onların anladığı dilden nasıl ve hangi yöntemlerle verileceği konuları ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle, eğitmenlerin eğitimcilik becerilerini daha etkin ve daha verimli bir şekilde kullanarak tüm eğitim süreçlerini rahatlıkla yürütebilir olması önemlidir. Bu program; eğitimin nasıl hazırlanacağından, nasıl planlanacağına ve sunulacağına kadar tüm süreci uygulamalı olarak içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Eğitim uzmanı olarak görev yapmakta olanlar veya görev almak isteyenler

- Serbest Eğitmen olarak görev yapan veya yapmak isteyenler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; öğrenme stratejileri konusundaki farkındalıkların artırılması, etkin ve başarılı bir eğitmen olmaya yönelik becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Eğiticinin Eğitimi ile;  donanımlı ve profesyonel bir eğitmen olmaya yönelik becerileri kazanarak, bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi