ok
sık sorulan sorular;
Kamu İhale Mevzuatı

Kamu İhale Mevzuatı

Kamu İhale Mevzuatı 

Sorunsuz bir ihale süreci, ancak ihaleye katılan tarafların mevzuata iyi bir şekilde hakim olmalarıyla gerçekleşebilir. Bu noktada konuyla ilgili tüm mevzuatı tamamen anlama ve uygulamaya geçirebilme faaliyeti önem taşır. Bu eğitim, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, İhale dökümanı hazırlama gibi konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?
- İhalelere katılmak isteyen firma yetkili ve çalışanları

- Kamu İdareleri yetkili ve çalışanları


Programın Amacı
Bu program, katılımcılara ihale süreçleride 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu çerçevelerinde uyulması gereken kurallar, yapılması gereken işlemler ve ihalelerin sonuçlandırılması konularında bilinç kazandırmayı amaçlamaktadır.


Kamu İhale Kanunu Eğitim Konu Başlıkları

- 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu

- 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu

- Genel Hükümler ve Uygulama İlkeleri

- İhale Süresi ve Usülleri

- İhale Dökümanı Hazırlama

- Tekliflerin ve Başvuruların Sunuluş Şekilleri

- Tekliflerin Değerlendirme Süreci

- Doğrudan Temin


Eğitim Sonrası Kazanımlar
Eğitime katılanlar bireysel olarak mevzuat çerçevesinde tüm ihale sürecinde eksiksiz ve doğru olarak ihale süreci geçirebilme konusunda yetkinlik sahibi olacaklardır.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi