Kampanyalar

Bu Yaz Kariyerini Yaz!

Bu Yaz Kariyerini Yaz! Bir İnsan Gelişim Akademisi’nden Bir Eğitim Alana +1 Eğitim Bedava! Kariyeriniz için değerlendirebileceğiniz bu büyük fırsatı kaçırmayın.


Kampanyaya başvuran kursiyer adayı dilerse liste fiyatı üzerinden nakit ödeyeceği herhangi bir ürün için ikinci ürünü bedelsiz alır. Kursiyer adayımız bu kapsamda alınan ikinci ürünü dilerse kendisi kullanır, dilerse başka bir kişiye (arkadaşına, sevgilisine, iş arkadaşına) hediye edebilir. Ücretlendirme yüksek olan ürün üzerinden yapılır.


Hayalini kurduğunuz iyi bir kariyere Bir İnsan Gelişim Akademisi’nde alanında tecrübeli ve uzman olan, sektörün içinden gelmiş eğitmenlerimiz bünyesinde eğitim alarak kariyerinizde büyük adımlar atabilirsiniz.Mayıs 8, 2017 - Pazartesi günü yayımlandı.
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi