Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş ve Gelişim

Bilişim Eğitim Grubu, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Grubu, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.


Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Grubu sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.


Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Grubu'nda eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. BEM’de eğitmen adayı olabilmek için;

• İlgili alanda üniversite mezuniyeti,  

• Alanında piyasa / saha deneyimi,

• Branşında teknolojiyle entegrasyon,

• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.


Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve sektör / saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin  derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için  gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. Bilişim Eğitim Grubu'nda eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Bilişim Eğitim Grubu, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.


Kurumsal Eğitim Partneriniz

Bilişim Eğitim Grubu, geliştirdiği Kurumsal Eğitim Partnerliği bilinciyle şirketlerinin insan kaynakları departmanlarına önemli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerde; Seviye Tespit Sınavları, Eğitim İhtiyaç Analizi, Memnuniyet Anketleri ve Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları ile kalitesini ve  farkını hissettiren Bilişim Eğitim Grubu, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Bilişim Eğitim Grubu olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en yüksek kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır. 

Bilişim Eğitim Grubu, projelerinizde eğitim aldığınız kurum olmanın bir adım ötesinde Kurumsal Eğitim Partneriniz olmaya devam edecektir.


Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise!

Bilişim Eğitim Grubu, gelişen teknolojilerle donatılmış bilişim profesyonelleri yetiştirme hedefi doğrultusunda Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk bilgisayar eğitim kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün  şube sayısını artırmaya devam etmektedir. 

Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi