Duyurular

Yönetici Geliştirme Eğitimleri Başlıyor!

Gelişmiş işletmelerin ortak özelliklerinden biri de sistemlerini verim üzerine kurmalarıdır. Başarı grafiklerini düzenli olarak yükselişte tutan şirketlere bakıldığında, çalışmalarını verimlilik üzerine kurduklarını görmek mümkündür. Bir şirketin verimini artırması ise çalışanlara bu anlayışın doğrudan benimsetilmesiyle mümkündür. Bu aşamada yöneticilere büyük görev düşmektedir.


Şirketlerde yönetici pozisyonunda görev almakta ya da bu pozisyonları hedeflemekte olan bireyler için; Bir İnsan Gelişim Akademisi tarafından hazırlanan Yönetici Geliştirme 360 programı anahtar rol oynamaktadır.


Bu programda neler mi öğrenilecek?


·  Yönetici Geliştirme Eğitimi

·  Liderlik Sanatı

·  Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma)

·  Başarılı Ekip Performansı

·  Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü

·  Bütçelerle Yönetmek

·  Kriz Yönetimi

·  Risk Yönetimi

·  Uygulamalı Proje Yönetimi


Bir İnsan Gelişim Akademisi’nin hazırlamış olduğu Yönetici Geliştirme 360 programı ile kursiyerler, sektörün en önemli şirketlerindeki yöneticilik kriterleri hakkında bilgi sahibi olabilir, uzman eğitmenler tarafından verilen derslerle bu alanda uzmanlaşabilirler.


Yönetici Geliştirme eğitimleri hakkında bilgi almak ve sınırlı sayıdaki kontenjanlar arasındaki yerinizi ayırmak için tıklayın!

Nisan 1, 2014 - Salı günü yayımlandı.
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi