Bültenler

Nİsan Ayı Fırsatlarını Kaçırmayın

Ülkelerin ekonomik büyümelerinin ya da küçülmelerinin belirlenmesinde amiral görevi gören verim, şirketler için her zaman en önemli kavram olmuştur. Bir şirketin veriminin yüksek olması ise ancak; çalışanlara bu kavramın benimsetilmesiyle mümkündür. Tüm çalışanların ortak amaç uğrunda aynı dili konuşabilmesi ve birbirleriyle makine dişlileri gibi uyum içerisinde çalışabilmesi için ise; alanında uzmanlaşmış ve ne yaptığını bilen bireylerin görev alması gerekir.


Bu doğrultuda, sektörün alanında uzmanlaşmış çalışan ve yönetici eksiğinin farkında olan Bir İnsan Gelişim Akademisi; verdiği alan hedefli eğitimleriyle pazarın bu eksiğini gidermektedir.


Bir İnsan Gelişim Akademisi’nin uzman eğitimlerinin başında, Kariyer 360 adı verilen; yönetici geliştirmeden insan kaynaklarına, pazarlamadan dış ticarete ve satış eğitimlerine kadar birçok farklı ana eğitim çeşidi bulunmaktadır.


Bir İnsan Gelişim Akademisi, Yönetici Geliştirme 360 programı altında verdiği; Yönetici Geliştirme Eğitimi, Liderlik Sanatı, Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Başarılı Ekip Performansı, Performans Değerlendirme & Geribildirim Kültürü, Bütçelerle Yönetmek, Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi ve Uygulamalı Proje Yönetimi eğitimleriyle sektör için alanında uzman yönetici adayları geliştirmeyi hedeflemektedir.


İnsan Kaynakları 360 eğitimleri ana başlıkları ise; İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması, Yetenek Yönetimi, İşveren Markası, Geleceğin İK Uygulamaları ve İş Hukuku’dur. Bu eğitimleri alarak mezun olmuş birçok profesyonel; alanlarında uzman olarak hayallerini kurdukları şirketlerde çalışmaktadırlar.


Globalleşen dünya ile pazarlamanın öneminin arttığının farkında olan Bir İnsan Gelişim Akademisi, Pazarlama 360 programıyla; Pazarlama Uzmanlığı, Geleceğin Pazarlama Uygulamaları, Ürün Karlılık Analizleri, Marka ve Marka Yönetimi, Stratejik Pazarlama Yönetimi, İş Geliştirme ve Inovasyon, Pazar/ Pazarlama Araştırma Teknikleri ve İleri Fiyatlandırma Teknikleri ile sektöre alanında uzmanlaşmış pazarlama uzmanları yetiştirmektedir.


Şirketlerin bel kemiği görevini üstlenen satış departmanları için ülkemizdeki kalifiye çalışan yoksunluğunu giderebilmek amacıyla Bir İnsan Gelişim Akademisi çatısı altında Satış 360 adı verilen eğitim verilmektedir. Bu eğitimde katılımcılara; Satış Uzmanlığı, Satışta Fark Yaratma Teknikleri, Telefonda Satış Teknikleri, Müşteri Odaklı Satış Teknikleri, İleri Müzakere Teknikleri, Satış Liderliği ve Koçluk, Bayi ve Satış Kanalları Yönetimi, Satışçılar İçin Pazarlama, Satışçılar İçin Finans, Franchise Sistemleri ve Satışçılar İçin Ar-Ge Penceresinden Bakmak eğitimleri verilmektedir.


Gelişen Türkiye ekonomisiyle ihracatın ve ithalatın artmasıyla birlikte şirketler Dış Ticaret uzmanlarına ihtiyacını duymaya başlamıştır. Bu yüzden Bir İnsan Gelişim Akademisi, Dış Ticaret 360 adı altında; Dış Ticaret Uzmanlığı, Dış Ticarette Yönetim, Stratejileri ve İş Geliştirme Teknikleri, Gümrük ve Serbest Bölge Uygulamaları, Global Ekonomi, Uluslararası Taşıma ve Lojistik, Uluslararası Pazarlara Giriş Yöntemleri ve Uluslararası Pazarlarda E-Ticaret Uygulamaları eğitimlerini vermekte ve sektördeki bu açık doldurmaktadır.


Kazanmış olduğu “Türkiye’nin En Geniş Yelpazede Eğitim Veren Eğitim Kurumu” ünvanının hakkını veren Bir İnsan Gelişim Akademisi; Kariyer 360 programlarının yanı sıra, Planlama ve Zaman Yönetimi, Etkili Sunum Becerileri, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Çatışma Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Çağrı Merkezi Kalite ve Raporlama, Etkili Karar Alma, Analitik Düşünme, Girişimciler İçin İş Planlama, Yazışma Teknikleri, Sosyal Medya, Finansçı Olmayanlar İçin Finans ve Stres Yönetimi gibi daha tekil alanlarda da eğitimlerini sürdürmektedir.


Nisan ayına özel indirim fırsatlarından yararlanmak için formu doldurmanız yeterli. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaklardır. 


Mart 31, 2016 - Perşembe günü yayımlandı.
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi