Bültenler

Bir İnsan Gelişim Akademisi'nden Online Eğitim FırsatlarıGeleceğe Yatırım


Günün büyük çoğunluğunun iş yerinde ya da okulda geçtiği günümüzde, kişisel gelişime vakit ayırabilmek gittikçe zorlaşıyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların bir yerlere yetişmeye çalışırken vakitlerinin çoğu trafikte geçiyor. İş çıkışında ya da haftasonlarında kalan vakitlerini kariyer gelişimleri için harcamak isteyen bireylerin karşısına çıkan en büyük sorun, zamanın yetmemesi oluyor.


Çağın gerekliliklerinin farkında olan Bir İnsan Gelişim Akademisi ve Bilişim Eğitim Merkezi, hiçbir şubeye gitmeye gerek olmaksızın kişinin istediği yerden bağlanarak öğrenimini sürdürebileceği uzaktan canlı eğitim dönemini başlatıyor. İnternet ve akıllı telefon ya da bilgisayarın yeterli olduğu uzaktan canlı eğitimlerde kişi; dilediği eğitimi uzaktan canlı olarak alabiliyor.
Uzaktan Canlı Eğitim İçerikleri

Sektörün en fazla alanda eğitim veren kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi’nin uzaktan canlı olarak verdiği eğitimler arasında Sistem ve Yazılım gibi IT Eğitimleri, Teknik Çizim, Grafik ve Web, İnsan Kaynakları Yöneticiliği ve Yönetici Geliştirme Eğitimleri ilk sıralarda geliyor.


Sistem Uzmanlığı (Microsoft Certified Solutions Expert) eğitim programı, IT sektörünün hızla gelişen ve değişen dinamiklerine hakim olmakisteyen kişilere mesleki yetkinlik kazandırmak amacıyla hazırlanıyor. Microsoft’un en üst seviye yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi’nde Sistem (MCSE) eğitimleri; küçük ve orta ölçekli bilgisayar ve sunucu alt yapılarının, ihtiyaçlarını belirlemek sistemleri yönetmek, kurmak ve teknik destek sağlamak amacıyla oluşturuluyor. Ayrıca Sistem (MCSE) Eğitimiyle bireyler kariyerlerine; Microsoft’un dünya genelinde son kullanıcı işletim sistemi olan Windows , Sunucu Sistemi Windows Server, Güvenlik Teknolojileri Forefront ve Mesajlaşma ürünü olan Exchange Server’da gerekli yetkinliğe sahip olarak da ilerleme fırsatına sahip oluyor.


Yazılım (Microsoft Certified Solutions Developer) Eğitimleri, yazılım teknolojileri ve veritabanı alanında nitelikli uzmanlar yetiştirmek ve sektörde çalışan personelin kariyer planlamalarına yön vermek amacıyla hazırlanıyor. Bilişim Eğitim Merkezi, MCSD Eğitim programını hazırlarken; sektörel, ticari ve sistemsel yazılımlar geliştirmek isteyen kişilerin, neye nereden ve ne zaman başlaması gerektiği konusunda analizler yapmasını ve fikirlerini herkesin kullanabileceği platformlarda hayata geçirmesini hedefliyor.


Bilişim eğitimlerinde sektörün lideri olan Bilişim Eğitim Merkezi’nin AutoCAD, SolidWorks, 3D Max, ArchiCAD, Revit, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D, Inventor gibi teknik çizim eğitimlerinden mezun olan kursiyerler; kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya, yaratma, görselleştirme ve dokümantasyon için gereksinim duyulan her türlü konuya hakim oluyor. Ayrıca tasarım süreçleri hızlanıyor, veri yönetimi basitleşiyor ve ürün geliştirme maliyetleri azalıyor.


Grafik ve Web Eğitimleri; kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek üretime dönüştürme imkanı verirken, web tasarım eğitimleri  ise; kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını öğreterek kişinin iyi bir kariyer edinmesine yardımcı oluyor.


İstikrarla büyümeyi ve karlılığı hedefleyen şirketlerin yatırım yapmayı en çok tercih ettikleri seçeneklerden biri olan İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimleri’nde kişilere nitelikli insan kaynağı uzmanları yetiştirilmesi, aynı zamanda katılımcının gelişimini ve değerini artırarak İK alanında profesyonelleşmesi konuları öğretilirken, Yönetici Geliştirme Eğitimleri’nde ise; her kademe yönetici ve yönetici adaylarının, yönetim ve liderlik becerilerinin uygulamalı olarak geliştirilmesi, tüm yönetim süreçlerinde profesyonel bir anlayışın yerleştirilmesi amaçlanıyor.


Bilişim Eğitim Merkezi uzaktan canlı eğitimlerine; tüm şubelere gidilerek başvurulabildiği gibi, online başvuru formu doldurularak da başvurmak mümkün oluyor.  


(http://www.bilisimegitim.com/eform/uzaktan-canli-egitim-basvuru-formu)Bir İnsan Gelişim Akademisi


1999 yılında Bilişim Teknolojileri ve Teknik mühendislik temelleri üzerine kurulan Bilişim Eğitim Merkezi, sektörde oluşan yabancı dil ihtiyacı üzerine temellerini attığı InfoLANG Dil Okulları sonrasında, kariyer rotasını uzmanlık ve yöneticilik üzerine belirlemiş bireyler için Bir İnsan Gelişim Akademisi'ni kurmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmış olan Bir İnsan Gelişim Akademisi; bünyesinde tamamı uzman profesyonellerden oluşan akademik kadrosuyla, kariyerine katma değer sağlamak isteyen herkese hizmet vermektedir.

Ocak 1, 2016 - Cuma günü yayımlandı.
Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Gücü Planlaması , İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Pazarlama Uzmanlığı, Satış Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Profesyonel Gelişim Paketi, Ekip Lideri Gelişim Paketi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam
2k insan kaynaklarında çalışıyorum.altı kişilik bir ekibimiz var ve ekip olarak eğitimlerinize katılmak istiyoruz bütçenizi öğrenebilir miyim?Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bir İnsan Gelişim Akademisi