ok
sık sorulan sorular;
Yazışma Teknikleri

Yazışma Teknikleri

İletişim temel bir yaşam becerisidir, doğduğumuz andan itibaren sözlerle, davranışlarla iletişim halinde oluyoruz. İş yaşamında ise yöneticilerin ve çalışanların kendilerini doğru ve etkin bir şekilde özellikle kurum içinde ve kurum dışında yazılı olarak  ifade edebilmeleri, çalıştıkları işletme veya kurumun imajını doğrudan etkilemektedir. Bu program; katılımcılara yazılı iletişimde etkinliğin sağlanmasına yardımcı olacak teknikleri içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Her kademede görev yapan çalışanlar

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; kurum içi ve kurum dışı yazılı iletişimin kuralları, kullanılacak lisan ve sözcüklerin doğru seçilmesi, etkin iletişim için gerekli olan kendini ifade etme ve sonuca ulaşma becerisi ile kişinin kendisinin ve hizmet verdiği kurumun imajını artıracak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Yazışma Teknikleri  eğitimi ile;  etkili bir yazılı iletişim için bilgi ve becerileri kazanarak kişisel farkındalığınızı artırabilecek, çalıştığınız kurum imajına olumlu katkı sağlayabileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi