ok
sık sorulan sorular;
Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Stratejik Planlama, işletmenin faaliyet alanı doğrultusunda örgüt yapısını, amaçlarını ve etkileşimlerini daha iyi anlayabilmek ve daha başarılı bir yönetim uygulaması gerçekleştirmek adına önemli bir eğitimdir.


Kimler Katılmalı?

- Yönetici Adayları

- Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bir işletmede Stratejik Planlama uygulamaları ne kadar gelişmişse, örgütsel gelişim o kadar hızlanır ve istikrar devamlılık kazanır. Programın amacı, doğru yer ve doğru zamanda doğru uygulamaları yapabilmek adına katılımcılara Stratejik Planlama becerilerini kazandırmaktır.


Kariyerinize Katkısı

Stratejik Planlama eğitimi ile planlama süreçlerini daha etkin bir şekilde organize edebilecek ve doğru iş modelini kullanmaya yönelik davranışları kazanarak,  bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi