ok
sık sorulan sorular;
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Günümüzde teknoloji ve iletişim araçlarının hızla gelişimi ile birlikte; işletmelerin iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde sektörde güçlü bir biçimde yer alabilmeleri için Sosyal Medya’yı etkili bir şekilde kullanmaları zorunlu hale gelmektedir. Böylelikle, Sosyal Medya konusunda bilgili ve yetişmiş iş gücüne ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Bu program;  sosyal medyanın öneminden yönetilmesi süreçlerine, doğru strateji belirlemeden başarılı sosyal medya uygulamalarına kadar tüm konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Pazarlama departmanlarında çalışan uzman, orta ve üst düzey yöneticiler

- Sosyal Medya uzmanı olmak isteyen tüm öğrenci ve yeni mezunlar

- Sosyal Medya alanına ilgi duyan ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen uzman, orta ve üst düzey yöneticiler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; sosyal medya platformları, sosyal medya yönetimi, strateji belirlenmesi, takibi, durum ve rekabet analizlerinin yapılmasına yönelik becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Sosyal Medya eğitimi ile;  sosyal medya süreçlerini uygulamalı olarak dünyadan ve ülkemizden başarılı örnekler ile öğrenecek, kişisel bilgi ve becerilerinizi artırarak kariyerinize katkı sağlayabileceksiniz.Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi