ok
sık sorulan sorular;
Örgütsel İletişim

Örgütsel İletişim

Kurumsal özellikleri taşıyan ve bu özellikleriyle toplumsal yapının bir parçası olan örgütler tüm süreçlerini kendi içinde ve dış çevresiyle kurulan ilişkiler düzeni içinde sürdürürler. Bu ilişkilerin düzenli olarak denetlenmesi, belirli bir yapısal düzen ve amaç içinde faaliyetlerini sürdürmesi etkili bir iletişim stratejisinin izlenmesini mecbur kılmaktadır. Bu nedenle iletişim olmadan bir örgüt var olamaz ya da başka bir deyişle iletişim sistemini sağlıklı oluşturamayan örgütlerin başarılı ve kalıcı olması mümkün olamaz.


Kimler Katılmalı?
- Yeni Mezunlar

- Şirket Çalışanları

- Orta ve Üst Düzey Yöneticiler


Programın Amacı
Bu program, katılımcıların çalışma hayatlarında; herhangi bir örgüt içerisinde yükselebilmeleri ve hem üstler hem de çalışma arkadaşlarınca sevilen ve saygı duyulan bir kişi olarak nitelendirilebilmek için, örgütsel iletişim anlamındaki iletişim yetilerini daha da etkili kullanabilecek hale getirmektir.


Eğitim Sonrası Kazanımlar
Eğitime katılanlar, eğitim sonrasında örgütsel iletişim kavramı ve önemi hakkında detaylı bilgi sahibi olacak, örgütsel iletişimdeki tüm kanalları , örgütsel iletişimde kullanılan teknikleri öğrenecek, örgütsel iletişimi etkileyen faktörler ve çözüm önerilerini çok daha kolay kavrayabilecekler.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi