ok
sık sorulan sorular;
Müzakere ve İkna Becerileri

Müzakere ve İkna Becerileri

İletişimin en önemli evrelerinden biri olan müzakere ve ikna becerilerinin geliştirilerek, bireysel farklılıklara rağmen insanlar ile güvenli ilişkiler kurmak, onları ikna etmek mümkündür. Bu program; müzakerelerde gerekli becerilerin kazanılması ve bunun sonucunda insan ilişkilerindeki güvenin yaratılarak iki taraf için de kazanç sağlayan bir çözümün bulunmasına yardımcı olacak konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Yönetici ve yönetici Adayları

- Kendini üzakere ve ikna teknikleri konusunda geliştirmek isteyen kişiler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara;  kişisel ya da grup müzakerelerinde gerekli becerilerin kazanılması ve insan ilişkilerindeki güven duygusunun yaratılması; hedef odaklı müzakere ve ikna hazırlığı için sistematik bir yaklaşım benimsenmesine yardımcı olacak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Müzakere ve İkna Becerileri eğitimi ile; müzakere ve ikna yetenekleriniz gelişecek ve bu konuda karşınıza çıkacak zor durumlarda olayların üstesinden rahatlıkla gelebilecek becerileri kazanacaksınız.
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi