ok
sık sorulan sorular;
Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

İş yaşamımızda sürekli olarak, müşterilerimiz olarak kabul edebileceğimiz hizmetlerimizden yararlanan insanlarla ilişki içerisindeyiz. Müşteri odaklı çalışarak, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu yolla sadık müşteriler yaratmak, en az dış müşteri memnuniyetini artırmak kadar iç müşteriler olan çalışanların da memnuniyet düzeylerini ve hizmet kalitesini yükseltmek hızla ve daha da çok önem kazanmaktadır. Bu program; müşteri ve hizmet kavramı ile kaliteli hizmetin boyutları, müşteri sadakatini sağlamak ve müşterilerle etkili iletişim kurabilme konusunda konularını içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Yönetici ve yönetici adayları

- Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar 


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; müşteri beklentilerinin anlaşılması, kaliteli hizmet verebilmenin boyutları, müşteri sadakati ve şikayet yönetimi ile müşterilerle etkili iletişim kurabilmelerine yönelik bilgi ve becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Müşteri Odaklılık eğitimi ile; Kaliteli hizmet verebilme, müşterilerle etkili iletişim kurabilme, müşterilerinizde olumlu izlenim bırakarak süreçlerinizi sağlıklı ve başarılı yürütebilmenize yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazanacaksınız.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

Analitik Düşünme


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2021 Bir İnsan Gelişim Akademisi