ok
sık sorulan sorular;
Girişimciler İçin İş Planlama

Girişimciler İçin İş Planlama

İşletmelerin kuruluş aşamasından mevcut noktasında kadar hedefine ulaşırken ilerleyeceği aşamaları görmesinde en büyük yardımcısı iş planıdır.  Yapılacak işin özelliklerini ve hedeflerini, işletmenin geçmiş ve mevcut dönem özellikleri ile gelecekten beklentilerini, üretim için iş süreçlerini ve satış planlarını, finansal karlılığını, risk ve fırsatlarını iş planları aracılığıyla görmek mümkün olacaktır. Bu program; iş planı hazırlama sürecinden başlangıç noktasından hedeflenen noktaya kadar ulaşmaya, çıkacak engellerin öngörülmesine ve hazırlıklı olunmasına, stratejilerin en iyi şekilde geliştirmesine ve uygulamaya kadar tüm konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Şirketlerde yıllık planlama çalışmalarını yürüten departmanlarda çalışan uzman, orta ve üst düzey yöneticiler

- Proje koordinatörleri

- Kendi işini kurmak isteyen girişimciler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacı ile Şirket operasyonlarının finanse edilmesi, yönetilmesi, ürün ya da hizmetlerin pazarlanması konularında becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Girişimciler İçin İş Planlama eğitimi ile;  kendi fikirlerinize yönelik iş planını hazırlamaya yönelik bilgi ve becerilerinizi artırabileceksiniz.Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi