ok
sık sorulan sorular;
Analitik Düşünme

Analitik Düşünme

Analitik düşünme; akıl yürütme, analiz ve değerlendirme gibi zihinsel süreçlerden oluşan bir düşünme biçimidir. Asıl olan ise veriye ve doğru akıl yürütmeye dayalı analizler yapabilmektir. Bu program; doğru analizler ile olaylara geniş açılardan  bakabilmeyi, sistemsel düşünme yöntemi ile daha etkili planlar yapılmasını ve kararlar verilmesini sağlamaya yönelik konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Yönetici ve yönetici adayları

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenlerProgramın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara;  temel analitik düşünme yetkinliklerin, düşünme tarzları, sistemsel düşünme yaklaşımın benimsenmesine yardımcı olacak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Analitik Düşünme eğitimi ile; olaylara farklı ve geniş açılardan bakarak veriye dayalı analiz edilmesine, sebep-sonuç ilişkisine dayalı sistemsel düşünme yöntemine yönelik becerilerinizi artırabileceksiniz..


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Gümrük ve Serbest Bölge Uygulamaları, Dış Ticaret Uzmanlığı
Bakırköy şubesi
Haftasonu
dış ticaret eğitimi ile ilgili toplamda kaç saat eğitim veriliyor eğitim ücreti ve eğitim takvimi ile ilgili bilgi almak istiyorum

İnsan Kaynakları Uzmanlığı
Ankara Kızılay şubesi
Hafta içi akşam
Uzaktan eğitim almak istiyroum.

Liderlik Sanatı, Planlama ve Zaman Yönetim, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Müzakere ve İkna Becerileri, Stres Yönetimi, Örgütsel İletişim
İstanbul | Kurumsal şubesi
Hafta içi gündüz

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi