ok
sık sorulan sorular;
Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Yetişkin eğitimlerinin verimliliğini artırmak, katılımcıların neyi ne kadar anladığının çözümlenmesi, nasıl öğrendiği ve mesajın onların anladığı dilden nasıl ve hangi yöntemlerle verileceği konuları ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle, eğitmenlerin eğitimcilik becerilerini daha etkin ve daha verimli bir şekilde kullanarak tüm eğitim süreçlerini rahatlıkla yürütebilir olması önemlidir. Bu program; eğitimin nasıl hazırlanacağından, nasıl planlanacağına ve sunulacağına kadar tüm süreci uygulamalı olarak içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Üniversite öğrencileri

- Yeni mezunlar

- Eğitim uzmanı olarak görev yapmakta olanlar veya görev almak isteyenler

- Serbest Eğitmen olarak görev yapan veya yapmak isteyenler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; öğrenme stratejileri konusundaki farkındalıkların artırılması, etkin ve başarılı bir eğitmen olmaya yönelik becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Eğiticinin Eğitimi ile;  donanımlı ve profesyonel bir eğitmen olmaya yönelik becerileri kazanarak, bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi