ok
sık sorulan sorular;
Belediye Zabıta Eğitimleri

Belediye Zabıta Eğitimleri

Belediye Zabıta Eğitimleri

Yerel Yönetimlerde Zabıta Birimlerinde çalışan personellerin önemi büyüktür. Bu nedenle de yasa ve yönetmelikleri en güncel halleriyle, doğru ve adil bir şekilde uygulamak durumundadırlar. Belediyelerin diğer birimlerinde de olduğu gibi, vatandaşla her zaman temas içerisinde olan zabıta personellerinin eğitimi de çok önemlidir. Gerek kanun ve yönetmeliklerin sürekli güncellenen hallerini takip etmek, gerekse zaman zaman toplumla iç içe yaşanan durumlarda sürekli kendini geliştiren ve etkin iletişim kurarak hem toplum refahının artmasına hem de kendi kişisel gelişimine önem vermek neredeyse bir zorunluluk halini almıştır. Bu eğitim; kamu yönetiminin amacı, zabıta yetki, sorumluluklar ve ilgili yasalar, iletişim ve insan ilişkileri gibi konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?
- Tüm belediye ve kamu çalışanları yönetici ve personelleri


Programın Amacı
Bu program, katılımcıların güncel mevzuat, çalışma usül ve esasları, daha kaliteli bir hizmet noktasına gelebilmek için hem halka hizmet noktasında hem de kendi özlük hakları konusunda daha donanımlı olmaları konusunda bilinç kazandırmayı amaçlamaktadır.


Konu Başlıkları

- Kamu Yönetimi / Etkili Kurumsal Yönetim ve Liderlik

- Belediye Mevzuatı (Görev, Yetki ve Sorumlulukları)

- Zabıta Mevzuatı (Görev, Yetki ve Sorumlulukları)

- İletişim - İnsan İlişkileri / Kamusal Halkla İlişkiler

- Stres ve Öfke Yönetimi / Çatışmaları Çözmek

- Kentsel Dönüşüm ve Çevre Sağlığı (Tozla Mücadele, Asbest Kirliliği)


Eğitim Sonrası Kazanımlar
Eğitime katılanlar, eğitim sonrasında ilgili yasa ve yönetmeliklerin en güncel hallerini öğrenip uygulamaya geçirecek ve toplumla yüz yüze geldikleri tüm durumlarda hem kendi duygu durum yönetimini daha kolay sağlayacak hem de karşı tarafın iletişim kanalını rahatlıkla anlayabilecek donanıma sahip olacaklardır. 


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Yetenek Yönetimi
Hafta içi gündüz
merhaba, Johnson and johnson İnsan Kaynaklarından size yazıyorum. Yeni mezun çalışanların iş yaşamına hazırlanmasıne yönelik eğitiminizi kurum içinde uygulamak istiyoruz. konuyla ilgili dönüşünüzü rica ederim. tşk

Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İş Gücü Planlaması , Yetenek Yönetimi, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Yaratıcılık ve İnovasyon, Analitik Düşünme
e-Learning (Online Eğitim) şubesi
Hafta içi gündüz
Belirtmiş olduğum tüm eğitimler hakkında ( ücret, içerik vs..) bilgileri mail olarak almak istiyorum.

Liderlik Sanatı, Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Kriz Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi