Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme

1999 yılında Bilişim Teknolojileri ve Teknik mühendislik temelleri üzerine kurulan Bilişim Eğitim Merkezi, sektörde oluşan yabancı dil ihtiyacı üzerine temellerini attığı InfoLANG Dil Okulları sonrasında, kariyer rotasını uzmanlık ve yöneticilik üzerine belirlemiş bireyler için Bir İnsan Gelişim Akademisi’ni kurmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmış olan Bir İnsan Gelişim Akademisi; bünyesinde tamamı uzman profesyonellerden oluşan akademik kadrosuyla, kariyerine katma değer sağlamak isteyen herkese hizmet vermektedir. 


Bir İnsan Gelişim Akademisi, bünyesindeki tüm pozisyonları için ihtiyaç ve hedeflerini doğru tespit ederek seçme ve yerleştirme yapmaktadır.


Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Yönetici Geliştirme Eğitimi, Dış Ticaret Uzmanlığı, Etkili Karar Alma, Analitik Düşünme, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Kamu Kuruluşlarında Resmi Yazışma Dili
Konya şubesi
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
© 1999-2019 Bir İnsan Gelişim Akademisi